Nowi w drużynie - Andrzej Musiał

Drugim zawodnikiem, który wzmocnił naszą drużynę w przerwie między rundami jest Andrzej Musiał. Jest to najmłodszy zawodnik z całej trójki - rocznik 1995. Jednak mimo tak młodego wieku jego piłkarskie CV jest bardzo okazałe.

Andrzej jest wychowankiem A-Klasowego zespołu Nadwiślanka Nowe Brzesko, jednak w klubie tym występował wyłącznie w swoich młodzieńczych latach. Już w wieku juniora reprezentował on barwy SMS-u Kraków a następnie Sparty Kazimierza Wielka. W futsalu swoje pierwsze poważne kroki stawiał w I lidze w barwach Solnego Miasta Wieliczka w sezonie 2014/2015 następnie przez 1,5 sezonu zanim trafił do Słomnik grał dla zespołu Futsal Nowiny. Jego talent i umiejętności zostały bardzo szybko zauważone przez trenerów kadr młodzieżowych Polski. Grał zarówno w reprezentacji do lat 19 jak i 21. W biało-czerwonych barwach zaliczył 14 występów zdobywając pokaźną liczbę 9 bramek. Nasz nowy nabytek potrafi świetnie radzić sobie z presją i dysponuje bardzo dobrą techniką. Przykładem tego jest bramka, którą zdobył w meczu młodzieżowej reprezentacji z Czechami. Przy wyniku 4-3 trener wyznaczył go do wykonania przedłużonego rzutu karnego a Andrzej pokonał bramkarza "podcinką". Jesteśmy pewni, że również w naszych barwach popisze się on nie jednym udanym zagraniem technicznym i strzeli nie jednego ważnego gola!