Trening otwarty sekcji żeńskiej

LEX Kancelaria Słomniki zaprasza dziewczyny zainteresowane grą w naszej sekcji żeńskiej na trening otwarty, który odbędzie się 08 września 2017r o godzinie 21.00 w Hali Sportowej w Słomnikach. Panie zainteresowane udziałem w takim treningu proszone są o kontakt mailowy : lexkancelariasztab@gmail.com celem ustalenia szczegółów i wstępnej rozmowy. Podczas treningu szkoleniowiec przyglądnie się wszystkim zawodniczkom i przekaże dalsze informacje i podjęte decyzje.

Sekcja żeńska LEX Kancelarii to czwarta drużyna poprzedniego sezonu Ekstraligi kobiet. Mimo debiutu na najwyższym szczeblu rozgrywek i bardzo trudnego początku Panie z pod szyldu LEXA pokazały wielki charakter i wolę walki. Pokonały między innymi przyszłego mistrza Polski – Uniwersytet Jagielloński w fazie ligowej oraz wyeliminowały w ćwierćfinale obrońcę tytułu – AZS UAM Poznań. W każdym meczu naszą drużynę charakteryzowały wola walki, ambicja i konsekwencja w dążeniu do celu.

Jeśli jesteś zainteresowana, MASZ UKOŃCZONE 16 lat i chcesz sprawdzić się w drużynie Ekstraligowej napisz do nas maila. W zwrotnej wiadomości otrzymasz dalsze informacje*.

E-mail: lexkancelariasztab@gmail.com

Co należy zawrzeć w wiadomości ?

Imię

Nazwisko

Datę urodzenia

Kluby w których dotychczas się występowało ( trawiaste bądź futsalowe )

Kilka słów o sobie

Zapraszamy!

*Zgłoszenie się mailowe jest obligatoryjne. Tylko zawodniczki, które uzyskają potwierdzenie wezmą udział w planowanym treningu.