Współpraca z Magic Sport

Od początku powstania drużyny LEX Kancelaria Słomniki wsparcia technicznego udziela nam firma Magic Sports. Firma ta dostarczyła do tej pory wszystkie nasze stroje meczowe, koszulki treningowe, dresy oraz sprzęt treningowy. Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy chwalą jakość wykonania i trwałość sprzętu. Produkty, które do tej pory otrzymaliśmy nie zawiodły nas i sprawdzały się w 100%. Warto też zwrócić uwagę na szybkość w dostawach, która pozwala uzupełnić ewentualne braki w bardzo krótkim czasie. W ostatnich dniach firma ta postanowiła wspomóc nas dodatkowo przysyłając nam dodatkowy, bonusowy sprzęt do treningu ( widoczny na zdjęciu ) za który bardzo serdecznie dziękujemy. Liczmy że tak dobra obustronna współpraca między LEX Kancelarią a Magic Sports zostanie utrzymana i razem będziemy święcić sukcesy zarówno sportowe jak i biznesowe.

Firma opisuje się następująco:

MAGIC SPORT salon sportowo-piłkarski istnieje od 2010 r. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt sportowy, w najlepszych cenach takichznanych marek jak: Adidas, Nike, Hummel, Select, Givova, Puma, Asics, Umbroi wiele innych. Firma rozwija się bardzo prężnie, dzięki zaufaniu Państwa do naszej profesjonalnej obsługi i dzięki wspólnej pasji jaką jest sport. Zaopatrujemy kluby, drużyny,stowarzyszenia i inne organizacje wspierające sport.Również zachęcamyi pomagamy w organizacjilig i turniejówna każdym szczeblu sportowym. Nasza strona MAGIC-SPORT.COM pozwoli nam przybliżyć Państwu naszą ofertę i wyjść na przeciw oczekiwaniom. Nasza siedziba znaduję się w Libiążu na ul. Rouvroy 10/12. Zapraszamy na naszego Facebook'a gdzie można śledzić wydarzenia związane z MAGIC SPORT,a także ujrzeć premiery i nowości prezentowane w naszym salonie.

Strona internetowa: http://magic-sport.com/