Wypowiedzi Romana po dołączeniu do zespołu.

Podobnie jak w przypadku Dominika i Kamila również Romanowi zadaliśmy kilka pytań po dołączeniu do naszego zespołu.

Redakcja: Na początek zapytam o to samo co wczoraj. Dlaczego zdecydowałeś się dołączyć do LEX Kancelarii Słomniki ?

Roman Vakhula: Powiem tak. Wracam znowu do swojego miasta, jestem co prawda z Ukrainy ale już cztery lata mieszkałem w Krakowie i gdy dostałem propozycję bardzo mi się spodobała. Znam Kraków, do Słomnik jest bardzo niedaleko, dodatkowo klub chcę cały czas się rozwijać i stawia ambitne cele co mi pasuje.

R: Czy to, że znasz wiele osób z drużyny miało wpływ na decyzję?

RV: Tak. Znam wielu zawodników z Kancelarii. Gdy grałem w Krakbecie poznałem Adriana Patera, Marcina Czecha czy trenerów Kocota oraz Kusie. Na pewno pomogło mi to w podjęciu decyzji, dodatkowo ułatwi też na pewno wejście do drużyny. Osoby, które wymieniłem gwarantują pewien poziom i jakość co też było ważne.

R: Czy podoba Ci się wizja klubu nakreślona przez trenerów oraz właściciela?

RV: Tak – bardzo mi się to podoba. Struktura oraz działanie klubu stoją na bardzo wysokim poziomie. Jeśli w trakcie sezonu wszystko będzie się układać tak dobrze jak teraz to będzie wyśmienicie.

R: Jak oceniasz potencjał drużyny?

RV: Drużyna LEX Kancelarii już w pierwszej lidze miała bardzo mocny skład. Teraz dochodzą do tego kolejni zawodnicy reprezentujący wysoki poziom jak Solecki czy Lasik. Przed rozpoczęciem sezonu ciężko jest określać jaką pozycję możemy zająć. Patrząc jednak na to działania klubu i zawodników będących w nim wierzę, że możemy walczyć o wysokie cele.