Dwóch kadrowiczów z LEXA! Marcin Czech z powołaniem.

Świetna wiadomość doszła do naszego klubu na trzy dni przed hitowym meczem z Rekordem Bielsko-Biała. Marcin Czech został dodatkowo powołany na zgrupowanie reprezentacji Polski oraz towarzyski dwumecz ze Słowenią!

Dobra postawa Marcina w lidze – dwa gole oraz chociażby asysta przy decydującym golu w Pniewach i co najważniejsze równa forma od początku sezonu zaprocentowały w oczach nowego selekcjonera kadry Błażeja Korczyńskiego.

Marcin będzie więc wraz z Dominikiem reprezentować LEX Kancelarie podczas nadchodzącego zgrupowania. Rozpocznie się ono 09.11 w Warszawie i potrwa do 15.11. W tym czasie zawodnicy udadzą się na Słowenię aby w dniach 13 oraz 14 listopada rozegrać dwa kontrolne spotkania z gospodarzami nadchodzącym mistrzostw. Co ważne jedno z nich odbędzie się na hali w której na przełomie stycznia i lutego zostaną rozegrane mistrzostwa.

Niech to powołanie będzie dobrym prognostykiem przed meczem z Rekordem. Do mistrzostw Europy pozostało jeszcze wiele kolejek Futsal Ekstraklasy, liczymy że może kolejni zawodnicy LEXA wpadną w orbitę zainteresowań selekcjonera.