Młodzież rusza do boju

W najbliższą sobotę w Bochni drużyna do lat 20 LEX Kancelarii Słomniki weźmie udział w regionalnych eliminacjach do młodzieżowych mistrzostw Polski. W hali MOSiR w Bochni cztery drużyny będą walczyły o dwa miejsca premiowane awansem. Oprócz naszego zespołu w turnieju wezmą udział BSF Bochnia (gospodarz), MKF Solne Miasto Wieliczka oraz AZS UEK Kraków.

Rozgrywki będą przeprowadzane systemem ligowym. Każdy z każdym zagra jedno spotkanie, które będzie trwało 2 x 12min czasu zatrzymywanego. Przedłużony rzut karny będzie wykonywany po 4 i każdym następnym faulu w połowie. Pozostałe przepisy dotyczące gry pozostają nie zmienione. O końcowej kolejności w tabeli w przypadku równej liczby punktów decyduje bezpośredni mecz a następnie bilans bramkowy.

Do turnieju finałowego, który zostanie rozegrany w Łęczycy w dniach 15-17.12.2017r awansują dwa najlepsze zespoły z każdej z siedmiu grup eliminacyjnych. Do grona finalistów dołączą również automatycznie gospodarz – Hurtap Łęczyca oraz obrońca tytułu z poprzedniego roku – Rekord Bielsko Biała.

Terminarz sobotnich eliminacji:

8:00 - BSF ABJ Bochnia - Sobek AZS UEK Kraków