Plan turnieju Futsal Masters

Dziś dowiedzieliśmy się jak dokładnie będzie wyglądać turniej Futsal Masters. Terminarz rozgrywek zapowiada się bardzo emocjonująco! LEX Kancelaria trafiła do grupy A w której zmierzy się z legendarną FC Barceloną, najlepszą fińską drużyną ostatnich lat – Ilves FS Tampere oraz gospodarzami Orłem Jelcz-Laskowice.

Faza grupowa rozgrywana będzie od czwartku do soboty. Niedziela jest ostatnim dniem turnieju. Zespoły podczas spotkań w tym dniu ustalą końcową klasyfikację turnieju. Drużyny z ostatnich miejsc w grupie zagrają o siódmą lokatę, zespoły które zajmą trzecie miejsce w grupach będą rywalizować o piątą pozycję, kluby z drugich miejsc w grupach będą toczyć bój o trzecie miejsce w turnieju a zwycięzcy grup zagrają w wielkim Finale Futsal Masters!

Terminy spotkań LEX Kancelarii:

Czwartek – 31.08.2017r Godz. 14.00

LEX Kancelaria Słomniki – Ilves FS Tampere

Piątek - 01.09.2017r Godz. 14.00

FC Barcelona Lassa – LEX Kancelaria Słomniki

Sobota – 02.09.2017r Godz. 16.00

Orzeł Jelcz Laskowice – LEX Kancelaria Słomniki

Niedziela – 03.09.2017r Godz. Nie znana

LEX Kancelaria Słomniki – rywal ustalony zgodnie w przytoczonym wcześniej system.

Pełen harmonogram turnieju: