Siódma kolejka Futsal Ekstraklasy - zapowiedź

W nadchodzący weekend zostanie rozegrana już siódma kolejka Futsal Ekstraklasy. Właściwie 1/3 siódmej kolejki gdyż cztery jej spotkania zostały przełożone na inne terminy w związku ze zgrupowaniem reprezentacji Polski.

10.11.2017r Godzina 20:00 Gatta Active Zduńska Wola – AZS UŚ Katowice

Ciągłe problemy zdrowotne nie pozwalają drużynie z Katowic pokazać swojego pełnego potencjału. Po wygranej w derbach akademickich z AZS UG, ulegli we własnej hali beniaminkowi z Białegostoku. Dziś przed nimi bardzo trudne wyzwanie gdyż zmierzą się w jaskini lwa z podrażnioną porażką w Szczecinie Gattą.

Sędziowie: Robert Podlecki, Paweł Tokarewicz, Marcin Muszyński, Artur Mital

11.11.2017r Godzina 18:00 Red Dragons Pniewy – MOKS Słoneczny Stok Białystok

Białostoczanie na razie o wiele lepiej radzą sobie i punktują w delegacjach. Pniewy natomiast w dotychczas rozegranych trzech spotkaniach we własnej hali odniosły komplet porażek. Na pierwszy rzut oka można by więc uznać że MOKS wywiezie kolejne punkty jednak Czerwone Smoki będą bardzo zmobilizowane aby zacząć odbudowę swojej twierdzy, która w tym sezonie zostało mocno naruszona.

Sędziowe: Andrzej Witkowski, Kamil Grzębowski, Maciej Śliwiński

Pozostałe mecze wraz z datami:

22.11.2017r Pogoń 04 Szczecin – Piast Gliwice

22.11.2017r Rekord Bielsko Biała – AZS UG Gdańsk

13.12.2017r Solne Miasto Wieliczka – Clearex Chorzów

13.12.2017r LEX Kancelaria Słomniki – FC Toruń

O poszczególnych spotkaniach będziemy pisać wraz ze zbliżającą się datą ich rozegrania.