Dodatkowy sparing LEX Kancelarii

Jeszcze jeden dodatkowy sparing podczas swoich przygotowań zagrają zawodnicy LEX Kancelarii Słomniki rywalem będzie drużyna ze Słowackiej Ekstraklasy Futsalu – Slov-Matic Bratysława, który od bieżącego sezonu będzie występował jako sekcja futsalowa Slovana Bratysława.

05 sierpnia w sobotę, dzień po rywalizacji z Gwiazdą Ruda Śląska podopieczni Miłosza Kocota udadzą się w podróż do słowackiej miejscowości Puchov gdzie o godzinie 18.30 w tamtejszej hali zmierzą się z drużyną mistrza Słowacji – Slov-Maticiem Bratysława.

Nasi najnowsi rywale podobnie jak Rekord Bielsko Biała będą rywalizować w tegorocznej edycji UEFA Futsal Cup. Jednak dzięki temu, że w Słowacja zajmuje czternaste miejsce w rankingu UEFA ( Polska jest 18 ) swój udział zaczynają od Main Round. Trafili oni do grupy szóstej wraz z gruzińskim zespołem STU Telasi. Stawkę rywali uzupełnią zwycięzcy grupy pre-eliminacyjnej G ( Rekord Bielsko-Biała, Doukas, Kobenhavn oraz mistrz Irlanndi Północnej ) oraz H ( Levski Sofia, ZVV 't Knooppunt, Sjarmtrollan IL, TMT Futsal Club ).

Mecz z kolejnym utytułowanym i bardzo mocnym przeciwnikiem wpisuje się idealnie w całość przygotowań LEX Kancelarii do nadchodzącego sezonu i walki o czołowe lokaty w Futsal Ekstraklasie.