Nowi w drużynie - Konrad Podobiński

W trakcie krótkiej przerwy świąteczno-noworocznej do naszego zespołu dołączyło trzech nowych zawodników. Krótkie informacje o nich zawarliśmy już w jednym ze wcześniejszych wpisów teraz jednak zaczynamy mini cykl w którym dokładniej przyjrzymy się naszym nabytkom. Pierwszy zostanie przedstawiony Konrad Podobiński.

Jest to wychowanek krakowskiej Wieczystej, jednak Konrad od początku swojej kariery skupił się na grze w futsal przez co jego piłkarskie CV opiera się o drużyny z tej dyscypliny. Pierwsze poważne kroki stawiał w Solnym Mieście Wieliczka, którego barwy reprezentował zarówno w 2 jak i 1 lidze. Dobre występy w podkrakowskim zespole zaowocowały przenosinami do Ekstraklasowego Clearexu Chorzów. Tam nasz nowy zawodnik występował przez cztery lata. Kolejnym przystankiem w jego karierze była drużyna GAF Gliwice gdzie występował w poprzednim sezonie. Obecne rozgrywki rozpoczął w Solnym Mieście Wieliczka by po rozegraniu pierwszej rundy dołączyć do naszego zespołu. W trakcie ostatnich czterech sezonów na parkietach Ekstraklasy zanotował on: 65 występów oraz zdobył 10 bramek. Jeśli chodzi o występy w innych ligach to Konrad jest mistrzem Ekstraklasy KLF z Unihutem, z tą samą drużyną zdobył on również vicemistrzostwo tej ligi. Liczymy, że swoje kolejne sukcesy będzie osiągał z naszą drużyną i już za rok wróci na poziom Ekstraklasy jako zawodnik LEX Kancelarii Słomniki!