Nowi w drużynie - Sebastian Leszczak

Ostatnim graczem, który tej zimy dołączył do naszego zespołu jest Sebastian Leszczak, ten urodzony 20 stycznia 1992 roku zawodnik posiada na swoim koncie wiele piłkarskich sukcesów, które przedstawimy poniżej.

Sebastian jest wychowankiem Wisły Kraków, w jej barwach zagrał w pięciu oficjalnych spotkaniach. Trzech w Ekstraklasie oraz dwóch w nie istniejącym już obecnie pucharze Ekstraklasy. Dalsze jego losy w piłce trawiastej związane były z Górnikiem Zabrze gdzie występował w Młodej Ekstraklasie, drugoligową Garbarnią Kraków której barwy reprezentował przez 2,5 roku zanim przeniósł się do pierwszoligowego Kolejarza Stróże. Kolejnym przystankiem w jego karierze był Poroniec Poronic aby następnie ponownie wrócić do Górnika Zabrze. Ostatnie pół roku spędził w występującej na zapleczu Ekstraklasy Sandecji Nowy Sącz. Nasz nowy nabytek jest wielokrotnym reprezentantem Polski w kategoriach młodzieżowych od U14 do U21. W sumie rozegrał w narodowych barwach około 70 spotkań strzelając przy tym mniej więcej 20 bramek.

Jego przygoda z piłką halową jest krótsza ale również obfituje w wiele sukcesów. Dwukrotnie wygrywał Ekstraklasę KLF w barwach Fabryki Ryś, również dwukrotnie wygrał mistrzostwa regionu krakowskiego w Futsalowej Lidze Szóstej w barwach TEB-Edukacja, jeden z tych triumfów był początkiem drogi po mistrzostwo Polski w tych rozgrywkach. W ogólnopolskich rozgrywkach halowych zagrał jeden sezon w barwach BSF Bochnia i zdobył w nim aż 38 bramek. Mamy nadzieję, że również w naszym zespole będzie popisywał się taką skutecznością i wspólnie z pozostałymi zawodnikami wprowadzi nas na salony futsalu!