Gatta Active Zduńska Wola - LEX Kancelaria Słomniki

Kamil Kopciński

Utworzono:

17.09.2017

Patrząc na spotkanie od samego początku można było być pewnym, że na parkiecie będzie mnóstwo walki i którejkolwiek ze stron ciężko będzie dojść do dogodnych sytuacji. Z naszej strony uderzeń z dalszej odległości próbowali Jonczyk i Musiał jednak to gospodarze objęli prowadzenie gdy ich zawodnik strzałem przy słupku pokonał Machlowskiego. Po zdobytej bramce Gatta przejęła inicjatywę nad meczem, miała swoje szansę na podwyższenie prowadzenia. Jednakże w sytuacji jeden na jeden bardzo dobrym zachowaniem popisał się Machlowski a następnie od utraty bramki uratowało nas spojenie słupka z poprzeczką. W samej końcówce pierwszej połowy do remisu mógł doprowadzić Leszczak ale po jego uderzeniu z przedłużonego rzutu karnego piłka trafiła w słupek i wyszła za bramkę.

Druga połowa rozpoczęła się od dwóch uderzeń z dystansu. W naszych barwach strzał oddał Vakhula u rywali Krawczyk – jednak obie próby zostały obronione przez golkiperów. Do wyrównania doprowadził Porębski, który lobem pokonał wychodzącego bramkarza rywali. Chwilę później na prowadzenie mógł wyprowadzić LEX Kancelarię Musiał ale jego strzał został zablokowany. Kilkanaście sekund później ten sam zawodnik zaliczył świetną interwencję w obronie gdy wybił piłkę z linii bramkowej. W ostatnich sekundach gry drugą bramkę dla naszego zespołu zdobył Adam Wędzony ustalając wynik meczu.