Bilety na turniej Futsal Masters

Już za mniej niż miesiąc LEX Kancelaria Słomniki weźmie udział w najlepiej obsadzonym w Polsce turnieju futsalowym – Futsal Masters, który odbędzie się w dniach 31.08 – 03.09 we Wrocławskiej hali Orbita a którego gospodarzem jest Orzeł Jelcz-Laskowice.

Dziś informujemy państwa o dwóch metodach, którymi można nabyć bilety na to wielki futsalowe święto.

1. Zakup bezpośredni ze strony ebilet.pl

Bezpośrednią sprzedaż wejściówek na poszczególne dni turnieju prowadzi strona ebilet.pl. Po otworzeniu linku umieszczonego powyżej zostaną państwo przeniesieni na stronę gdzie znajdują się informacje o turnieju, krótkie wzmianki o uczestnikach oraz ramowy plan imprezy. Poniżej zobaczą państwo pięć opcji biletów jakie można nabyć . Do wyboru są karnety na jeden dzień oraz karnet na wszystkie cztery dni rywalizacji. Sektory oraz dokładne ceny pokażą się państwu po wybraniu danej opcji.

2. Zakup zorganizowany

Pan Jacek Regucki ( prezes LKS Słomniczanka Słomniki ) prowadzi zapisy chętnych osób na zakup biletów na turniej. Osoby, które chcą zakupić bilet taką drogą proszone są o przesłanie e-maila na adres regucki@interia.pl w którym podadzą imię, nazwisko, numer telefonu. Nie przekraczalną datą wysłania takiej wiadomości jest 11 sierpnia 2017r. Kupując bilet tą formą mamy pewność, że będziemy zasiadali wśród kibiców LEX Kancelarii.

Przypominamy, że w turnieju oprócz naszej drużyny udział wezmą : FC Barcelona, Napoli, Ilves FS Tamper, FK Era-Pack Chrudim, S.C. Sokol Khmelnitsky, Rekord Bielsko-Biała oraz Orzeł Jelcz-Laskowice.