Czech i Solecki powołani do kadry!

Mamy to! W dniu czwartego sierpnia 2017 roku męska drużyna LEX Kancelarii Słomniki otrzymała informację o pierwszy powołaniach naszych zawodników do reprezentacji Polski w futsalu. Dominik Solecki oraz Marcin Czech zostali powołani na zgrupowanie, które odbędzie się w dniach 22.08 – 29.08 w Koszalinie w trakcie, którego Polacy rozegrają mecz sparingowy z Francją.

Dla Dominika jest to kolejne powołanie z rzędu. Nasz nowy nabytek już od dawna zadomowił się w drużynie prowadzonej przez Andrzeja Biangę i Błażej Korczyńskiego. Natomiast dla Marcina jest to powrót do gry w barwach narodowych po kilkuletniej przerwie.

Są to pierwsze powołania w historii męskiej drużyny LEX Kancelarii ale nie w historii całej drużyny. Przypomnijmy, że na wiosnę do reprezentacji Polski w futsalu kobiet powoływana była Adrianna Sobolewska.

Pełna lista powołanych zawodników*:

Wojciech Pawicki – AZS UG Gdańsk

Robert Gładczak – Clearex Chorzów

Maciej Mizgajski – Clearex Chorzów

Tomasz Lutecki – Cleraex Chorzów

Mikołaj Zastawnik – Cleraex Chorzów

Krzysztof Elsner – FC Toruń

Tomasz Kriezel – FC Toruń

Marcin Mikołajewicz – FC Toruń

Dominik Solecki – LEX Kancelaria Słomniki

Marcin Czech – LEX Kancelaria Słomniki

Maciej Foltyn – Orzeł Jelcz Laskowice

Przemysław Dewucki – Piast Gliwice

Michał Widuch – Piast Gliwice

Sebastian Wojciechowski – Red Devils Chojnice

* Przy powołaniach nie byli brani pod uwagę zawodnicy Rekordu Bielsko Biała, którzy w tym samym terminie będą rozgrywali mecze rundy eliminacyjnej UEFA Futsal Cup.