Startujemy!

Debiut LEX Kancelarii Słomniki!

Już w najbliższą sobotę - 1 października będzie miał miejsce debiut naszej drużyny na I ligowych parkietach. O godzinie 17.00 w Hali Sportowej - LEX Kancelaria Słomniki będzie rywalizować z drużyną Orła Jelcz-Laskowice. Po długich i bardzo intensywnych staraniach naszych działaczy do naszej miejscowości zawita piłka, w jej futsalowym wydaniu, na poziomie ogólnopolskim.

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie sezonu przez naszych zawodników, pierwotnie miało odbyć się już tydzień temu jednak z powodów formalnych spotkanie z Remedium Pyskowice zostało przełożone na 12.10. Tak więc naszym pierwszym rywalem w rozgrywkach będzie zespół: ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE, który w poprzednim sezonie zajął w lidze jedenaste ( przedostanie ) miejsce z dorobkiem 16 punktów w 22 spotkaniach.

Zawodnicy oraz sztab trenerski będą mogli w końcu po kilku miesiącach ciężkiej pracy móc zobaczyć jej efekty. Trzy punkty w inauguracyjnym spotkaniu były by świetnym początkiem zmagań, jednak trzeba pamiętać że przeciwnik to drużyna ograna na ligowych parkietach. Doświadczenie które zebrali w swoich występach w I lidze na pewno będzie miało wpływ na przebieg spotkania. My jednak na parkiet wyjdziemy z jasnym celem - zagrać dobre spotkanie i zacząć sezon od zwycięstwa!

Wszystkich kibiców zapraszamy do Hali Sportowej w Słomnikach na godzinę 17.00