Zbierz je wszystkie! Karty pamiątkowe LEX Kancelarii!

W raz początkiem Futsal Ekstraklasy ruszamy z akcją skierowaną do najmłodszych fanów LEX Kancelarii! Na domowych spotkaniach naszego zespołu będziemy rozdawali zestawy trzech pamiątkowych kart naszych zawodników z ich podpisami! Jak to będzie dokładnie wyglądało ? Już wyjaśniamy!

Akcja skierowana jest do dzieci w wieku 5-14 lat ( roczniki 2004-2013 ).

Przed rozpoczęciem spotkania osoba wyznaczona przez klub rozda dzieciom znajdującym się w podanym przedziale wiekowym karteczki z numerkami. Karteczek jest ograniczona ilość – 40. Następnie w przerwie spotkania będzie można je wymienić na kopertę z tym samym numerem w której znajdą się trzy zdjęcia zawodników z ich własnoręcznymi podpisami!

Dokładna instrukcja postępowania (będzie znajdowała się też na odwrocie karteczki z numerem):

1. Po otrzymaniu kartki ze swoim numerem należy zachować ją w stanie nienaruszonym do czasu wymiany na zestaw kart.

2. Zaraz po zejściu zawodników do szatni prosimy o podejście wraz z otrzymanym numerem do wyznaczonych osób znajdujący się przy linii środkowej hali.

3. Na miejscu osoby wyznaczone przez klub wymienią kartki na kopertę o tym samym numerze z zestawem trzech pamiątkowych kart z podpisami zawodników LEX Kancelarii.

4. Nie ma możliwości wymiany kopert na inne.

5. Ostateczny głos w sprawie wszelkich wątpliwości mają osoby wyznaczone przez klub.

Przykłady kart: