Mecze barażowe w Polsacie Sport!

Wspaniała wiadomość zarówno dla fanów futsalu jak i dla całego środowiska! Dwumecz barażowy w eliminacjach do mistrzostw Europy 2018r pomiędzy Polską a Węgrami będzie transmitowany przez stację Polsat Sport!

Po udanym turnieju kwalifikacyjnym gdzie Polacy zremisowali z Hiszpanią dając sobie szansę na walkę w barażach w najbliższych tygodniach będą rywalizować z Węgrami o powrót na europejski czempionat po 17 latach przerwy. Ostatni raz nasza reprezentacja wystąpiła na tej imprezie w 2001r.

Decydujące o awansie mecze będzie można obejrzeć na antenie stacji Polsat Sport. Kanał ten transmitował już turniej poprzedniej rundy w Elblągu gdzie zapewnił widzom najwyższy poziom realizacji dzięki czemu fani z całej Polski mogli śledzić historyczny remis z Hiszpanią. Oby i tym razem wyniki były tak dobre!

Pierwszy mecz, na wyjeździe w Węgierskim Miszkolcu Polacy zagrają już w najbliższy wtorek o godzinie 18.00, spotkanie rewanżowe odbędzie się dwa tygodnie później w Koszalinie. Jednym z powołanych do reprezentacji jest nasz zawodnik – Dominik Solecki.

Pełna lista powołanych na zgrupowanie:

1. Michał Kałuża – Rekord Bielsko - Biała

2. Rafał Franz – Rekord Bielsko – Biała